KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7524016
nr 752 4016
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blandteknik, signerad), flickporträtt, -66, motivets mått: 24x18
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:39:34
9/4 17:34:34
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman